FC Utrecht lijdt miljoenenverlies: "Maar beter dan begroot"

FC Utrecht heeft over het afgelopen seizoen een negatief resultaat van 5,7 miljoen euro genoteerd. Dat blijkt uit de jaarcijfers, die de club uit de Domstad woensdagochtend heeft gepresenteerd.

Ondanks het miljoenenverlies vallen de cijfers in het coronaseizoen 2020/2021 niet tegen, omdat FC Utrecht rekening hield met een groter verlies. Daarnaast is er volgens de club controle over de financiën. Tijdens deze vanwege de coronapandemie extra uitdagende periode slaagde de club er bovendien in de liquiditeitspositie te versterken.

" "

"Ondanks de impact van corona op onze bedrijfsvoering, hebben we in financieel opzicht beter gepresteerd dan begroot", zegt financieel en operationeel directeur Edo Keuning op de clubwebsite . "Dat stemt tot gematigde tevredenheid in de wetenschap dat er de komende jaren de nodige volgende stappen gezet moeten worden, op weg naar een duurzaam financieel stabiel FC Utrecht." "En dus stappen we door, waarbij we ons gesteund voelen en weten door de aandeelhouders, de zakelijke partners van de club, de supporters, de medewerkers en de vrijwilligers", vervolgt Keuning. "Samen zijn wij op de goede weg naar een financieel sterker FC Utrecht." Het volledige jaarverslag is hier te lezen. Weet FC Utrecht zaterdag te winnen van PSV? Bij BetCity.nl krijg je maar liefst 5.7x je inzet bij een zege van FC Utrecht. Registreer je nu via deze link en krijg ook nog een Free Bet van 20 euro bij een storting van 20 euro! Zet je Free Bet op FC Utrecht en krijg 94 euro uitbetaald. Grijp die kans!

Lees meer: