FC Utrecht krijgt nieuwe hoofdsponsor: "Binnen afzienbare tijd"

Souffian El Karouani met Conclusion op zijn shirt
Souffian El Karouani met Conclusion op zijn shirt Foto: © BSR Agency

FC Utrecht moet op zoek naar een nieuwe hoofdsponsor. Conclusion, de huidige hoofdsponsor, neemt na dit seizoen afscheid, zo werd eerder al bekend. Volgens Frans van Seumeren zijn er al gesprekken gevoerd met verschillende partijen.

Dat zegt Van Seumeren in Forza Magazine. "Naast dat we op zoek zijn naar een nieuwe trainer, zijn we ook aan het kijken naar een nieuwe hoofdsponsor. Onze huidige hoofdsponsor Conclusion heeft aangegeven enorme naamsbekendheid te hebben gekregen door de sponsoring van de club, maar dat ze nu een andere weg willen inslaan."

"Dat is hun goed recht. Dus zijn we ons aan het oriënteren op de huidige markt, om te kijken naar een geschikte opvolger", geeft Van Seumeren aan. "Er zijn al gesprekken gevoerd met verschillende partijen en we verwachten binnen afzienbare tijd een nieuwe hoofdsponsor bekend te kunnen."

Lees meer:
0 reacties