"FC Utrecht heeft geluk dat spelers naar de Afrika Cup zijn gegaan"

FC Utrecht viert de goal van Mike van der Hoorn
FC Utrecht viert de goal van Mike van der Hoorn Foto: © BSR Agency

Paul Pessel en Appie Boonen blikken vooruit op het duel van FC Utrecht tegen PSV. De ploeg van Ron Jans treft zondagmiddag om 12.15 uur de koploper van de Eredivisie in De Galgenwaard.

"PSV komt uitgerust naar FC Utrecht toe. Een club die ons totaal niet ligt", begint Appie Boonen bij Pessel&Boonen van RTV Utrecht. "We moeten gewoon eerlijk zijn. Als PSV zijn eigen spel speelt en de bal snel laat rondgaan… In de zestien hebben ze altijd drie of vier afspeelmogelijkheden, plus jongens die heel makkelijk voetballen", vertelt Pessel.

"We hebben nu het geluk dat een paar spelers naar de Afrika Cup zijn gegaan. Anass Salah-Eddine en Ismael Saibari niet, een goede speler met veel diepgang. Maar ik zie Guus Til al tegen die Viergever oplopen; ik denk dat hij alleen zijn hakken ziet", vervolgt hij.

"Ik hoop dat die spelers goed genoeg voorbereid zijn en zich niet laten wegspelen. Anders wordt het een hard gelag in de laatste wedstrijd voor de winterstop", aldus Pessel.

Zet in op FC Utrecht tegen NEC!

FC Utrecht speelt woensdagavond de uitwedstrijd bij NEC. Zet € 10 in op de wedstrijd en krijg € 50 aan Free Bets bij BetMGM! (Bonus 24+)

Lees meer:
0 reacties