FC Utrecht heeft een recordaantal 'Halve Seizoenkaarten' verkocht

De Bunnikside bij FC Utrecht - PSV
De Bunnikside bij FC Utrecht - PSV Foto: © Pro Shots

De goede resultaten van het eerste elftal heeft zijn uitwerking op de verkoop van seizoenkaarten. Maar liefst 1.948 supporters hebben deze winter een Halve Seizoenkaart aangeschaft. Dit brengt het totale aantal verkochte Seizoenkaarten naar een niveau dat in de afgelopen zeventien jaar niet meer is gehaald, zo maakt de club bekend op de officiële website.

De ticketingafdeling van FC Utrecht heeft flink moeten doorwerken. Nog nooit eerder werden er in de wintermaanden zoveel Halve Seizoenkaarten verkocht. Nadat de Bunnikside volledig was uitverkocht, volgden ook de andere tribunes snel. Dit betekent dat FC Utrecht verzekerd is van een goed gevuld stadion in de laatste fase van de competitie. Voor het laatst werd een vergelijkbaar aantal Seizoenkaarten verkocht in 2008.

Bijzonder is dat bijna 30% van de nieuwe Seizoenkaarthouders uit de stad Utrecht komt, gevolgd door fans uit Houten en Nieuwegein. Daarnaast zitten er ook internationale supporters tussen: vier Belgen, twee Duitsers en een Portugees hebben een kaart gekocht om het team van Hoofdtrainer Ron Jans te zien spelen.

Door de populariteit van de (Halve) Seizoenkaarten wordt het de komende maanden moeilijker om losse kaarten te bemachtigen. Voor het thuisduel tegen Almere City FC op 9 februari, bijvoorbeeld, zijn de tickets al bijna uitverkocht.

Lees meer:
0 reacties
Agenda
zo
10/08
FC Utrecht
16:45
Heracles Almelo
zo
17/08
Sparta Rotterdam
14:30
FC Utrecht
zo
24/08
FC Utrecht
14:30
Excelsior
zo
31/08
PEC Zwolle
14:30
FC Utrecht
zo
14/09
FC Utrecht
14:30
FC Groningen
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
3 Excelsior 0 0 0
4 FC Groningen 0 0 0
5 FC Twente 0 0 0
6 FC Utrecht 0 0 0
7 FC Volendam 0 0 0
8 Feyenoord 0 0 0
9 Fortuna Sittard 0 0 0
Bekijk de hele stand