FC Utrecht gewaarschuwd: "Zij kunnen met gemak derde worden"

FC Utrecht staat momenteel op de derde plek in de Eredivisie, maar voelt de hete adem van FC Twente, AZ en Feyenoord in de nek. Toch denkt rené Wagelaar nog wel dat FC Twente kans maakt op de derde plaats, al loopt het bij de Tukkers stroef.

"Het loopt wat stroef bij FC Twente. Maar ze staan nog steeds vierde, en ze kunnen met gemak derde worden. Maar op dit moment loopt het even niet", begint Wagelaar bij 1Twente VoetbalTijd. De analist ziet wel dat de Tukkers een voordeel hebben: veel resterende duels met de topclubs zijn thuiswedstrijden. "Het is alleen nog Ajax-uit, en de rest komt hier. Dus je hebt het in eigen hand. Je kan alle kanten nog op. Ze moeten zondag beginnen met een goed resultaat tegen Feyenoord."

Wagelaar vraagt zich af of FC Twente kan blijven winnen met dit vertoonde spel. "Ze geven achterin niet zoveel weg, maar ik weet niet of dit goed blijft gaan. Dat moet ik nog zien. Joseph Oosting had er zondag wel acht kunnen wisselen. Ik vond die Sam Lammers zo slecht. Daan Rots was weer slecht, oh ongelofelijk. Er kwam ook niks van Taylor Booth, helemaal niks."

"Er moet echt wel een tandje bij, willen ze die derde plek pakken", vervolgt Wagelaar. "AZ is goed in vorm, maar speelt nog in Europa. Die spelen momenteel beter dan FC Twente. En als Feyenoord hier zondag wint, dan wordt het ook steeds moeilijker. Je moet zondag een goede prestatie neerzetten."

Wagelaar is dus kritisch op het spel van FC Twente. "Er zit geen creativiteit in. Het is een star middenveld. Michel Vlap brengt nog een beetje voetbal, als hij zich helemaal in laat zakken en daarin het spel probeert te maken. Maar ook hij heeft heel weinig om aanvallend wat leuks te laten zien. En de creativiteit aan de buitenkant is ook nul", aldus René Wagelaar. 

Lees meer:
0 reacties
Agenda
zo
23/11
Telstar
14:30
FC Utrecht
zo
30/11
Go Ahead Eagles
14:30
FC Utrecht
zo
7/12
FC Utrecht
12:15
FC Twente
zo
14/12
NAC Breda
16:45
FC Utrecht
zo
21/12
FC Utrecht
12:15
PSV
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
2 Feyenoord 12 19 28
3 AZ 12 7 24
4 Ajax 12 5 20
5 FC Utrecht 12 6 19
6 FC Groningen 12 0 19
7 NEC Nijmegen 12 9 18
8 FC Twente 12 2 16
Bekijk de hele stand