FC Utrecht-fans in Sevilla krijgen oproep: "Vul de tribune!"

Stadion Galgenwaard
Stadion Galgenwaard Foto: © Pro Shots

FC Utrecht speelt op donderdagavond een uitwedstrijd op bezoek bij Real Betis in de Europa League in Sevilla. De voetbalploeg is echter niet de enige Nederlandse sportploeg aanwezig in de Spaanse stad. Ook de volleybalsters van Draisma Dynamo uit Apeldoorn hebben een internationaal duel gepland staan. 

Zij hopen dan ook dat FC Utrecht-fans langskomen bij hun duel. Veel fans uit Utrecht zijn vandaag of eerder al aangekomen in de hoofdstad van Andalusië. Om 19:00 uur speelt de volleybalploeg van Dynamo in het paviljoen Francisco de Dios Jiménez. Het eerste duel uit de zestiende finales van de CEV Challenge Cup tegen Fundación Cajasol Andalucía uit Sevilla staat aldaar op het programma.

"Beste FC Utrecht-supporters, wij hoorden dat jullie in Sevilla zijn en wij kunnen jullie steun vanavond héél goed gebruiken", zo begint het team op Instagram. "Dus kom lekker naar de zaal en vul deze tribune. Daar is een bar, dus we kunnen ook best wel wat te drinken regelen. Hopelijk zien we jullie vanavond."

Lees meer:
0 reacties