'FC Utrecht en twee andere Eredivisionisten scouten VVV-spelers'

Tim Braem
Tim Braem Foto: © BSR Agency

FC Utrecht lijkt een oogje te hebben op Gabin Blancquart en/of Tim Braem. De club uit de Domstad zat afgelopen zaterdag bij de oefenwedstrijd tegen FC Volendam op de tribune.

Ook Excelsior en NEC stuurden scouts naar de oefenwedstrijd. Dat meldt de Limburger. Welke club specifiek voor welke speler kwam kijken, is niet helemaal duidelijk. Excelsior toonde eerder al interesse in de 19-jarige Braem. De middenvelder maakte een jaar geleden zijn debuut in het betaalde voetbal en maakte sindsdien indruk. Braem kroonde zich afgelopen zomer tot Europees kampioen met Oranje Onder 19. Ook is er naar verluidt interesse van SC Heerenveen en Heracles.

"NEC lijkt de club te zijn die een oogje heeft op Blancquart. De 21-jarige Franse verdediger ontwikkelde zich afgelopen jaar stormachtig toen hij de kans kreeg van trainer John Lammers na veel blessureleed binnen de selectie", zo schrijft De Limburger. Blanqcuart en Braem mogen deze zomer vertrekken bij VVV, mocht de juiste prijs op tafel komen.

Lees meer:
0 reacties