FC Utrecht-doelvrouw deelt positief nieuws: "Na negen maanden..."

Puck Louwes bij FC Utrecht
Puck Louwes bij FC Utrecht Foto: © Screenshot YouTube RTV Utrecht

Puck Louwes is op de weg terug. De doelvrouw van FC Utrecht Vrouwen staat al maanden langs de zijlijn vanwege een hersenschudding, maar heeft inmiddels haar keepershandschoenen weer aan.

Dat meldt Louwes op Instagram. "Na negen maanden herstellen van een hersenschudding, zijn de keepershandschoenen weer aan. Ik kan nog steeds een bal vangen", schrijft de goalie op haar Instagram Stories, bij beelden waarop te zien is hoe ze weer op het veld staat.

In aanloop naar de wedstrijd tegen PSV Vrouwen, op 20 oktober vorig jaar, ging het mis. Louwes kreeg een bal in haar gezicht, maar kon wel spelen. Daarna bleek het toch foute boel en sindsdien moet Louwes toekijken.

De Instagram Story van Puck Louwes
De Instagram Story van Puck Louwes Foto: © Screenshot Instagram Puck Louwes

Zet in op FC Utrecht tegen KRC Genk!

FC Utrecht speelt donderdag in de Europa League tegen KRC Genk. Zet € 10 in op de wedstrijd en krijg € 50 aan Free Bets bij BetMGM! (Bonus 24+)

Lees meer:
0 reacties