FC Utrecht-aanwinst maakt indruk: "Die zit ook op voetballen, hoor"

Markus Jensen tegen Jong Ajax
Markus Jensen tegen Jong Ajax Foto: © Pro Shots

FC Utrecht staat voor een blok met de nodige wedstrijden. De Domstedelingen kampen al sinds de start van het seizoen met het nodige blessureleed, maar de ziekenboeg stroomt hopelijk snel weer wat leeg.

"Waar ik blij mee ben is dat de selectie weer wat uitgebreider wordt en dat Jans dus weer wat meer keus heeft. Wat ik alleen niet begrijp is dat die Emirhan Demircan... Die speelt bij het tweede goede wedstrijden", vertelt Pessel in Pessel & Boonen van RTV Utrecht. Boonen is nog een andere speler opgevallen. "Daar speelt ook een Jensen: Markus Jensen. Die zit ook wel op voetballen, hoor."

"Die zit ook op voetballen, maar dat hebben we al aangegeven toen hij pas gekomen was", zegt Pessel vervolgens. "Dat is een speler met toekomst voor FC Utrecht. Afgelopen vrijdag schoot hij de 3-1 erin, maar daarvoor had hij ook al een paar beslissende en mooie acties."

"Wat ik ook mooi vond was dat Noah Ohio twee keer had gescoord bij het tweede en dat hij in het stadion (tegen FC Volendam, red.) werd toegezongen", reageert Boonen weer. "Die jongen had ook wel een aardige sympathie met het publiek", antwoordt Pessel. "Ze hebben een liedje voor hem, dus die zit er weer aan te komen. We gaan een periode in met veel wedstrijden, dus we hebben veel spelers nodig", aldus de supporter.

Lees meer:
0 reacties
Agenda
zo
7/12
FC Utrecht
12:15
FC Twente
zo
14/12
NAC Breda
16:45
FC Utrecht
zo
21/12
FC Utrecht
12:15
PSV
vr
9/01
NEC Nijmegen
20:00
FC Utrecht
zo
18/01
FC Volendam
14:30
FC Utrecht
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
4 AZ 14 4 24
5 Ajax 14 6 23
6 FC Groningen 15 0 23
7 FC Utrecht 14 6 21
8 FC Twente 14 3 20
9 Fortuna Sittard 14 -2 18
10 Go Ahead Eagles 14 -1 17
Bekijk de hele stand