FC Utrecht-aanvaller Haller belangrijk in overwinning Ivoorkust

Sebastian Haller
Sebastian Haller Foto: © Pro Shots

Ivoorkust heeft vrijdag goede zaken gedaan in de kwalificatie voor het WK van 2026. Met Sebastien Haller in de basis wonnen De Olifanten met 0-1 bij Burundi.

FC Utrecht-spits Haller mocht dus vanaf de aftrap beginnen en de aanvaller was erg belangrijk in de nipte overwinning van Ivoorkust. In de zestiende minuut stond de eindstand op het scorebord, toen Guessand Ivoorkust op voorsprong bracht. Haller gaf de assist op de enige treffer van de wedstrijd.

De spits van FC Utrecht werd in de 78ste minuut gewisseld. Door deze overwinning staat Ivoorkust nog steeds op de eerste plaats in hun WK-kwalificatiepoule. De ploeg van Haller heeft één punt voorsprong op Gabon. Alleen de nummer één plaatst zich direct voor het WK van 2026 in Amerika, Mexico en Canada. 

Lees meer:
0 reacties