FC Twente gestraft na vuurwerkincident bij duel met FC Utrecht

Supporters van FC Twente met vuurwerk in het uitvak bij FC Utrecht
Supporters van FC Twente met vuurwerk in het uitvak bij FC Utrecht Foto: © BSR Agency

FC Twente heeft een forse straf gekregen naar aanleiding van de vuurwerkincidenten bij de bekerwedstrijd tegen FC Utrecht in de Galgenwaard. Dat laat de club uit Enschede vrijdagochtend weten via de officiële kanalen. 

"In het nieuwe seizoen mag FC Twente bij haar eerste uitwedstrijd geen supporters meenemen", melden de Tukkers in een korte verklaring. "Deze straf heeft de KNVB opgelegd naar aanleiding van diverse vuurwerkincidenten bij de bekerwedstrijd FC Utrecht – FC Twente op 13 januari jl."

"FC Twente ontving een schikkingsvoorstel van twee uitwedstrijden zonder supporters, waarvan een wedstrijd voorwaardelijk en een geldboete van € 10.000, -. De club had nog een voorwaardelijke straf en heeft het schikkingsvoorstel geaccepteerd", besluit de nummer vier van de Eredivisie. 

Zet in op FC Utrecht tegen Ajax!

FC Utrecht speelt zondag de uitwedstrijd bij Ajax. Zet € 10 in op de wedstrijd en krijg € 50 aan Free Bets bij BetMGM! (Bonus 24+)

Lees meer:
0 reacties