Farioli content met Ajax-spel: "We namen de wedstrijd in handen"

Een gehurkte Francesco Farioli tegen FC Utrecht
Een gehurkte Francesco Farioli tegen FC Utrecht Foto: © Pro Shots

Francesco Farioli vindt dat zijn team een prima wedstrijd op de mat heeft gelegd tegen FC Utrecht. De trainer van Ajax zag een vermoeid, maar weerbaar elftal. 

"Ik ben best wel blij met ons optreden, omdat we veel goede dingen deden met de bal. We namen de wedstrijd in handen, we hadden de bal en speelden vaak op de helft van de tegenstander", vertelt Farioli bij ESPN. "We speelden de wedstrijd die we wilden spelen, want we kenden de kracht van de tegenstander. Zij zijn sterk in de organisatie en fysiek in de aanval. Dat zag je als zij de bal veroverden, dan moesten we achteruit en daarin hadden we wat meer moeite."

Dat de tweede ploeg zwaar was erkent hij gelijk. "We zitten in een fase waarin we er echt alles uitpersen dat we hebben. Ik moet de spelers bedanken voor de moeite die ze ervoor doen. We hadden het er op de persconferentie over dat we bijna twee keer zoveel wedstrijden spelen als FC Utrecht. Met die moeilijkheden moeten we omgaan. Of de tank leeg is? Ik weet niet of de tank leeg is, maar hij is zeker niet zo vol als hiervoor."

Lees meer:
0 reacties
Agenda
zo
30/03
FC Utrecht
12:15
SC Heerenveen
zo
6/04
Go Ahead Eagles
14:30
FC Utrecht
zo
13/04
FC Utrecht
12:15
FC Groningen
zo
20/04
FC Utrecht
12:15
Ajax
vr
25/04
RKC Waalwijk
18:45
FC Utrecht
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
1 Ajax 26 35 64
2 PSV 26 48 58
3 FC Utrecht 26 7 49
4 Feyenoord 25 25 47
5 FC Twente 26 15 46
6 AZ 25 16 44
7 Go Ahead Eagles 26 7 44
Bekijk de hele stand