Europees duel FC Utrecht op tv? "Vooralsnog niet kunnen aankopen"

FC Utrecht aan het trainen
FC Utrecht aan het trainen Foto: © Pro Shots

FC Utrecht speelt donderdag de wedstrijd tegen FC Sheriff Tiraspol. Het is echter nog onzeker of het duel in Nisporeni in Nederland op tv te zien is. De rechten liggen namelijk bij FC Sheriff Tiraspol.

Dat meldt FC Utrecht dinsdagochtend. De club uit de Domstad geeft aan veel vragen te krijgen over een mogelijke televisieregistratie van het duel in de voorrondes van de Europa League. De rechten voor aanstaande donderdag liggen bij de thuisspelende ploeg, dus FC Sheriff Tiraspol.

"Twee Nederlandse tv-zenders hebben interesse getoond in de uitzendrechten voor Nederland, maar zij hebben deze vooralsnog niet kunnen aankopen. Zodra er meer nieuws is, zal de club dat direct communiceren", laat FC Utrecht weten.

De Galgenwaard van FC Utrecht
Goed nieuws: Europees duel FC Utrecht toch live op tv uitgezonden Lees ook

Doe mee aan het WK-spel van Utrechtfans!

Het WK begint op donderdag 11 juni in de Canada, de Verenigde Staten en Mexico. Hoe ver gaat Oranje komen? Doe mee aan het WK-spel van Utrechtfans op Scorito!

Lees meer:
0 reacties