Erik ten Hag genoemd bij FC Utrecht: "Kans op slagen is klein"

Erik ten Hag
Erik ten Hag Foto: © Pro Shots

Ron Jans heeft onlangs aangekondigd dat hij met pensioen gaat. Dat betekent dat FC Utrecht op zoek moet naar een nieuwe trainer die na dit seizoen het roer in de Galgenwaard kan overnemen.

Voetbalprimeur onderzocht wie de mogelijke opvolger van Jans zou kunnen zijn en noemt onder anderen Erik ten Hag, die momenteel werkloos is en eerder al actief was bij FC Utrecht.

De carrière van Erik ten Hag (55) kreeg afgelopen zomer een flinke tegenslag toen hij na slechts twee maanden en drie officiële wedstrijden moest vertrekken bij Bayer Leverkusen. De trainer had zichzelf onmogelijk gemaakt bij zowel de clubleiding als een deel van de selectie. Ten Hag werd later door Ajax benaderd om John Heitinga op te volgen, maar vanwege de onrust in de Amsterdamse top ging hij daar niet op in.

Voetbalprimeur schrijft: "Bij FC Utrecht heerst al jarenlang stabiliteit op dat vlak. Zuidam zet al achtenhalf seizoenen de voetbaltechnische lijnen uit in de Domstad, met rugdekking van eigenaar Frans van Seumeren. Wie niet waagt, wie niet wint. De ted en Van Seumeren zouden gek zijn als ze niet in ieder geval een poging gaan wagen bij de trainer uit Haaksbergen, al lijkt de kans op slagen op voorhand klein."

Zet in op FC Utrecht tegen Feyenoord!

FC Utrecht speelt zondag de thuiswedstrijd tegen Feyenoord. Zet € 10 in op de wedstrijd en krijg € 50 aan Free Bets bij BetMGM! (Bonus 24+)

Lees meer:
0 reacties