'Eredivisie-club wil Mattijs Branderhorst huren van FC Utrecht'

Mattijs Branderhorst
Mattijs Branderhorst Foto: © Pro Shots

Een club uit de Eredivisie zou graag Mattijs Branderhorst willen huren. Om precies te zijn gaat het hier om Fortuna Sittard, meldt De Telegraaf.

De goalie van FC Utrecht heeft aangegeven niet nog een jaar tweede keeper te willen zijn. Deze verhuurperiode zou uitkomst kunnen bieden. De goalie werd vorige zomer transfervrij overgenomen van NEC. Bij FC Utrecht keerde later echter de Griek Vasilios Barkas terug. Hierdoor moest Branderhorst, net als bij NEC, weer genoegen nemen met een plek op de bank. Hij speelde dit seizoen zeven keer voor de Domstedelingen.

De Limburgers zijn op zoek naar een keeper omdat Michael Verrips is vertrokken naar het Belgische FCV Dender. Mocht Branderhorst ergens anders gaan keepen, dan wil FC Utrecht graag de transfervrije Michael Brouwer halen. Hij komt van Heracles, maar die bood hem geen contractverlenging aan. Bij Heracles is je contract vanaf het twaalfde seizoen dat je voor ze speelt automatisch voor onbepaalde tijd. Dat was bij Brouwer ook het geval.

Zet in op FC Utrecht tegen Ajax!

FC Utrecht speelt zondagmiddag de thuiswedstrijd tegen Ajax. Zet € 10 in op de wedstrijd en krijg € 50 aan Free Bets bij BetMGM! (Bonus 24+)

Lees meer:
0 reacties
Agenda
zo
9/11
FC Utrecht
12:15
Ajax
zo
23/11
Telstar
14:30
FC Utrecht
zo
30/11
Go Ahead Eagles
14:30
FC Utrecht
zo
7/12
FC Utrecht
12:15
FC Twente
zo
14/12
NAC Breda
16:45
FC Utrecht
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
3 AZ 11 11 24
4 Ajax 11 6 20
5 FC Groningen 11 2 19
6 FC Utrecht 11 5 16
7 FC Twente 12 2 16
8 Sparta Rotterdam 11 -9 16
9 NEC Nijmegen 11 7 15
Bekijk de hele stand