Enorme domper voor Haller: Geen WK voor FC Utrecht-aanvaller

Sébastien Haller
Sébastien Haller Foto: © Pro Shots

Een enorme domper voor Sébastien Haller. De spits van FC Utrecht is niet opgeroepen voor het WK. Bondscoach Emerse Faé heeft vrijdag zijn WK-selectie bekendgemaakt en daarin is er geen plaats voor Haller.

De spits koos afgelopen zomer ook met het oog op het WK voor FC Utrecht. In november speelde hij zijn laatste interland en voorlopig blijft het daar dus bij. Faé heeft Haller niet opgeroepen voor het toernooi van komende zomer. Wel staat de spits op de reservelijst.

Internazionale-spits Ange-Yoan Bonny debuteert in de selectie. Andere aanvallers in de selectie zijn onder meer Evann Guessand (Crystal Palace) en Elye Wahi (OGC Nice). Ivoorkust neemt het op het WK op tegen achtereenvolgens Ecuador, Duitsland en Curaçao. In de nacht van 14 op 15 juni staat om 01.00 uur (Nederlandse tijd) het eerste duel op de rol.

Lees meer:
0 reacties