Driessen voorspelt: "Dan gaat hij uiteindelijk in de basis komen"

Valentijn Driessen
Valentijn Driessen Foto: © BSR Agency

FC Utrecht won zondagmiddag met 3-2 op bezoek bij Willem II. Valentijn Driessen is zowaar positief over het optreden van de ploeg van Ron Jans in Tilburg. Hij zag ook dat Noah Ohio iets van zijn klasse liet zien.

"Ohio, een spits die PSV nog op de korrel had deze winter, zet FC Utrecht even op de derde plek. Met een schitterende uithaal tegen Willem II. Hebben ze het toch goed gezien daar (bij PSV, red.)", opent De Telegraaf-presentator Pim Sedee het gesprek.

"Omdat hij een bal goed raakt...", lacht Driessen. Hij gaat op serieuze toon door over Ohio: "Die jongen is talentvol. Uiteindelijk moet hij gewoon zijn kansen krijgen. Als hij op deze manier doorgaat, dan gaat hij uiteindelijk in de basis komen. Maar je ziet bij dit soort gasten vaak hele hoge pieken naar boven en diepe dalen naar beneden."

"Laten we even afwachten. Een goede bal is nog geen goed seizoen", aldus de journalist. "Hij heeft Utrecht er wel mee geholpen, want Utrecht toonde zich heel weerbaar in Tilburg. Ik vond het een hele knappe overwinning."

Lees meer:
0 reacties
Agenda
zo
23/11
Telstar
14:30
FC Utrecht
zo
30/11
Go Ahead Eagles
14:30
FC Utrecht
zo
7/12
FC Utrecht
12:15
FC Twente
zo
14/12
NAC Breda
16:45
FC Utrecht
zo
21/12
FC Utrecht
12:15
PSV
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
2 Feyenoord 12 19 28
3 AZ 12 7 24
4 Ajax 12 5 20
5 FC Utrecht 12 6 19
6 FC Groningen 12 0 19
7 NEC Nijmegen 12 9 18
8 FC Twente 12 2 16
Bekijk de hele stand