Driessen haalt hard uit: "Liever de derde spits van FC Utrecht"

Valentijn Driessen
Valentijn Driessen Foto: © BSR Agency

Valentijn Driessen is kritisch op bondscoach Ronald Koeman en Michael Reiziger. De journalist begrijpt bijvoorbeeld niet dat Noah Ohio in de EK-selectie van Jong Oranje zit. 

Driessen had graag Sem Steijn en Mexx Meerdink bij Oranje en Jong Oranje gezien deze interlandperiode. "De topscorer van de Eredivisie en het grootste spitsentalent van Nederland zijn op vakantie gestuurd. Belachelijk", oordeelt hij in zijn column in de Telegraaf. "Voetbal is een sport waar het om doelpunten draait en de KNVB staat toe deze mannen in vorm te negeren."

De journalist denkt wel te weten waarom de doelpuntenmakers ontbreken. "Koeman omdat hij liever vasthoudt aan zijn vaste groep internationals en Reiziger omdat zijn ego is gekrenkt. En hij wil de teamcontinuïteit (huh) niet in gevaar brengen", klinkt het." Liever de derde spits van FC Utrecht mee naar het EK dan een potentiële topspits de ervaring van een EK mee te geven. Eentje die in de zomer van 2026 wellicht het verschil kan maken voor Oranje op het WK."

Zet in op FC Utrecht tegen Ajax!

FC Utrecht speelt zondagmiddag de thuiswedstrijd tegen Ajax. Zet € 10 in op de wedstrijd en krijg € 50 aan Free Bets bij BetMGM! (Bonus 24+)

Lees meer:
0 reacties
Agenda
zo
9/11
FC Utrecht
12:15
Ajax
zo
23/11
Telstar
14:30
FC Utrecht
zo
30/11
Go Ahead Eagles
14:30
FC Utrecht
zo
7/12
FC Utrecht
12:15
FC Twente
zo
14/12
NAC Breda
16:45
FC Utrecht
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
3 AZ 11 11 24
4 Ajax 11 6 20
5 FC Groningen 11 2 19
6 FC Utrecht 11 5 16
7 Sparta Rotterdam 11 -9 16
8 NEC Nijmegen 11 7 15
9 FC Twente 11 2 15
Bekijk de hele stand