Douvikas duidelijk: "Ben op dit moment maar met één ding bezig"

Tasos Douvikas tegen Ajax
Tasos Douvikas tegen Ajax Foto: © Orange Pictures

Tasos Douvikas is on fire dit seizoen. De spits van FC Utrecht gaat de laatste speelronde in als topscorer van de Eredivisie.

Met achttien doelpunten heeft de Griek een kleine voorsprong op de concurrentie. In het Algemeen Dagblad vertelt hij er wel mee bezig te zijn. "Een spits wil scoren, dan is hij belangrijk voor het team. En scoren, dat doe ik dit seizoen", aldus Douvikas. "Het zou een grote eer zijn als ik als topscorer van de eredivisie eindig.”

De 23-jarige spits zou deze zomer zomaar een mooie transfer kunnen maken. Zelf is hij er nog niet mee bezig. "Die vraag parkeer ik voorlopig even bij mijn manager", reageert hij. "Ik ben op dit moment namelijk maar met één ding bezig. Ervoor zorgen dat FC Utrecht Europees voetbal haalt."

Lees meer:
0 reacties
Laatste reacties
Stand
# Team GS DS P
4 AZ 34 33 67
5 FC Twente 34 39 64
6 Sparta Rotterdam 34 23 59
7 FC Utrecht 34 5 54
8 SC Heerenveen 34 -6 46
9 RKC Waalwijk 34 -14 41
10 Vitesse 34 -5 40
Bekijk de hele stand