De Mos over oud-FC Utrechter: "Het is geen echte verdediger"

Aad de Mos
Aad de Mos Foto: © Orange Pictures

Aad de Mos heeft sterke twijfels over Ryan Flamingo als verdediger, gebaseerd op zijn prestaties bij FC Utrecht. "Als verdediger vond ik hem altijd kwetsbaar, het is geen echte verdediger," zegt De Mos. Volgens hem is Flamingo niet de juiste keuze voor een solide verdediging.

De Mos dringt er bij PSV op aan om onmiddellijk de transfermarkt op te gaan voor versterking in de verdediging. Volgens de analist moet de club nu actie ondernemen, vooral omdat AS Monaco interesse heeft getoond in Jordan Teze. “Dan moet je maar in één keer goed doorpakken”, zegt De Mos.

Ryan Flamingo, die in de zomer van 2021 bij het Italiaanse Sassuolo tekende, werd de daaropvolgende seizoenen verhuurd aan verschillende Nederlandse clubs. Halverwege 2023 kwam hij op huurbasis terecht bij FC Utrecht. Na een seizoen waarin Flamingo in 34 wedstrijden indruk maakte, besloot FC Utrecht de koopoptie in zijn huurcontract te lichten. Echter, enkele weken later greep PSV de kans en nam Flamingo voor ongeveer 9 miljoen euro over. Flamingo, die veelzijdig inzetbaar is als centrale verdediger, verdedigende middenvelder of rechtervleugelverdediger, heeft zijn waarde bewezen bij FC Utrecht.

Zet € 10 in & ontvang € 50 aan FREE bets!

Het Nederlands elftal speelt zondagavond in de Nations League tegen Spanje. Zet € 10 in op de wedstrijd en krijg € 50 aan Free Bets bij BetMGM! (nieuwe spelers, 24+)

Lees meer:
0 reacties
Agenda
zo
30/03
FC Utrecht
12:15
SC Heerenveen
zo
6/04
Go Ahead Eagles
14:30
FC Utrecht
zo
13/04
FC Utrecht
12:15
FC Groningen
zo
20/04
FC Utrecht
12:15
Ajax
vr
25/04
RKC Waalwijk
18:45
FC Utrecht
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
1 Ajax 26 35 64
2 PSV 26 48 58
3 FC Utrecht 26 7 49
4 Feyenoord 25 25 47
5 FC Twente 26 15 46
6 AZ 25 16 44
7 Go Ahead Eagles 26 7 44
Bekijk de hele stand