De Keersmaecker baalt van onterecht verlies: "Zat zeker meer in"

Brian de Keersmaecker aan de bal
Brian de Keersmaecker aan de bal Foto: © Pro Shots

Heracles-aanvoerder Brian De Keersmaecker zag zijn Heracles Almelo net verliezen van FC Utrect. De spelverdeler baalt van het resultaat.

"Maar we kwamen tot genoeg kansen. Dan moet je er minimaal eentje maken", verklaart hij voor de camera van ESPN. He "Het mag niet zo zijn dat je na de 1-0 pas wakker wordt. Je moet gewoon de hele wedstrijd zo voetballen als de laatste twintig minuten."

"Er zat zeker meer in, we geven weinig weg. Maar ze scoren uit een corner. Achterin stond het goed. Ik moet wel eerlijk zijn: we creëren ook niet veel. Maar hier was wel wat te halen." Kwaliteit genoeg, volgens de Heraclied: "We hebben genoeg jongens die goed overweg kunnen met een bal. Dan mag je niet pas gaan voetballen na een 1-0 achterstand."

Zet in op FC Utrecht tegen KRC Genk!

FC Utrecht speelt donderdag in de Europa League tegen KRC Genk. Zet € 10 in op de wedstrijd en krijg € 50 aan Free Bets bij BetMGM! (Bonus 24+)

Lees meer:
0 reacties