Correia verklapt toekomstig spelplan FC Utrecht: "Houd ik ook van"

Anthony Correia is de nieuwe trainer van FC Utrecht vanaf deze zomer. Hij zal een andere vorm van voetbal meebrengen dan Ron Jans heeft gedaan. Wat kan men in de Domstad van hem verwachten?

"Ik houd van aanvallend voetbalspel. Dat is bij veel trainers het geval. Maar ik hoop dat ik mijn stijl bij Telstar door kan zetten. Met veel lef, durf, dynamiek, creativiteit, maar ook met veel strijd, want daar houd ik ook van", zegt Correia tegenover de clubkanalen van FC Utrecht.

Hij hoopt dat de strijdlust en felheid van zijn team tegenstanders ondersteboven zullen blazen. "Ik hoop dat we dat stukje dynamiek in het spel kunnen brengen waar tegenstanders geen antwoord op hebben, en dat we daarmee in ieder geval een mooi seizoen bij FC Utrecht gaan beleven", besluit de trainer.

Zet in op FC Utrecht tegen Ajax!

FC Utrecht speelt zondag de uitwedstrijd bij Ajax. Zet € 10 in op de wedstrijd en krijg € 50 aan Free Bets bij BetMGM! (Bonus 24+)

Lees meer:
0 reacties