Correia over WK-ganger: "Komt hier terug als hij niet verkocht wordt"

Zidane Iqbal
Zidane Iqbal Foto: © Pro Shots

Anthony Correia heeft met belangstelling gekeken naar de WK-wedstrijd van Zidane Iqbal. De middenvelder van FC Utrecht stond negentig minuten op het veld namens Irak tijdens de 3-0 nederlaag tegen Frankrijk. Ondanks de uitslag maakte Iqbal volgens de nieuwe trainer van de Domstedelingen een goede indruk.

Logischerwijs keek Correia met extra aandacht naar de verrichtingen van de middenvelder. "Hij was enorm rustig aan de bal", stelt de oefenmeester tegenover het Algemeen Dagblad. "Alsof hij met zijn vrienden aan het voetballen was." Correia genoot ervan om Iqbal op het hoogste podium in actie te zien. "Hij heeft wel gewoon op het WK gevoetbald", aldus de Utrecht-trainer.

De oefenmeester rekent voorlopig gewoon op de voormalig Manchester United-speler richting de voorbereiding. "Hij komt gewoon hier terug. Als hij niet verkocht wordt tenminste. Maar daar heb ik geen invloed op."

Iqbal krijgt tijdens de voorbereiding de kans om zich opnieuw te bewijzen bij FC Utrecht. Vorig seizoen verdween hij nog voor de winterstop naar Jong Utrecht na een 'onenigheid' met toenmalig hoofdtrainer Ron Jans. Door blessureleed kwam de Iraakse international vervolgens nauwelijks in actie bij de beloften, maar onder Correia lijkt hij met een schone lei te mogen beginnen.

Lees meer:
0 reacties