Celtic stapt naar de politie na hilarische actie van Vaclav Cerny

Vaclav Cerny was zondagmiddag door het dolle heen nadat Rangers FC in de slotfase de Old Firm van Celtic won. De oud-speler van FC Utrecht was op het dat moment al gewisseld, maar liet zich toch gelden.

De euforische Cerny rende langs een vak met Celtic-supporters en spoot ze nat met een bidon. De actie zorgde voor de nodige hilariteit, maar de supporters van Celtic waren er niet van gediend. Ze reageerden woest en wezen direct naar de politie.

Celtic neemt de zaak ook hoog op en heeft de situatie aangekaart bij de politie. Een woordvoerder bevestigde dat aan de krant The Herald. "Agenten hebben informatie ontvangen en het onderzoek is gaande." Het is nog niet duidelijk of de politie stappen gaat ondernemen tegen Cerny. 

Rangers FC won zondag met 2-3 op Celtic Park. Na een 0-2 achterstand kwam Celtic terug tot 2-2, maar in de 88ste minuut tekende Hamza Igamane voor de winnende treffer. Voormalig FC Utrecht-speler Cyriel Dessers speelde negentig minuten mee, maar was niet trefzeker. Ondanks de zege maakt Rangers geen aanspraak meer op de titel in Schotland. Celtic heeft dertien punten meer.

Zet in op FC Utrecht tegen Ajax!

FC Utrecht speelt zondagmiddag de thuiswedstrijd tegen Ajax. Zet € 10 in op de wedstrijd en krijg € 50 aan Free Bets bij BetMGM! (Bonus 24+)

Lees meer:
0 reacties
Agenda
zo
9/11
FC Utrecht
12:15
Ajax
zo
23/11
Telstar
14:30
FC Utrecht
zo
30/11
Go Ahead Eagles
14:30
FC Utrecht
zo
7/12
FC Utrecht
12:15
FC Twente
zo
14/12
NAC Breda
16:45
FC Utrecht
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
3 AZ 11 11 24
4 Ajax 11 6 20
5 FC Groningen 11 2 19
6 FC Utrecht 11 5 16
7 Sparta Rotterdam 11 -9 16
8 NEC Nijmegen 11 7 15
9 FC Twente 11 2 15
Bekijk de hele stand