Cathline aan de kant gehouden? "FC Porto en Ajax is te veel"

FC Utrecht gaat het op donderdagavond in eigen huis opnemen tegen FC Porto, maar op zondag krijgen de Domstedelingen Ajax op bezoek. Het visier staat momenteel op twee wedstrijden, al durft menigeen in de Domstad uit te spreken dat het duel met Ajax misschien wel iéts belangrijker is.

"Zolang als wij supporter zijn is altijd Ajax de wedstrijd van het jaar en dat zal ook nooit gaan veranderen", opent Appie Boonen stellig bij Pessel & Boonen van RTV Utrecht. Paul Pessel: "Ik heb juist het idee dat we tegen de kleintjes de punten moeten pakken. Tegen Ajax en PSV zijn aparte wedstrijden. Dat gaat om vrije trappen, penalty's, die vallen altijd ten deel in zo'n wedstrijd". 

Boonen: "Ajax heeft het dit moment heel moeilijk. Ze winnen van FC Twente, waar ze eigenlijk moeten verliezen." Pessel: "Het zit ze niet mee en het is niet het voetbal wat we van Ajax gewend zijn. Maar als je de passie en de werklust van tegen NEC kunt doorzetten, dan denk ik dat je het Ajax heel moeilijk kan maken."

Boonen ziet ook dat sommige blessuregevallen terugkeren: "Cathline is zondag denk ik in staat is een hele wedstrijd te spelen. Donderdag én zondag zal te veel voor hem worden denk ik nog. Dus dan hoop ik dat we ons dan concentreren op zondag." 

Pessel: "Als we de drie punten in Utrecht houden zondag, staan we nog maar één punt achter op Ajax. Die hebben er twintig, dan komen wij op 19. En de weken erna krijgen we Telstar en Go Ahead, dan kunnen we goed mee blijven doen", besluit hij. 

Lees meer:
0 reacties