Carranza: "Uit spelen nooit makkelijk. Zeker niet in dit stadion"

Carranza schiet op doel
Carranza schiet op doel Foto: © Pro Shots

Julián Carranza wist zijn basisdebuut voor Feyenoord op te luisteren met een doelpunt. Daarmee was hij zeer belangrijk bij de driepunter op FC Utrecht, dat in eigen huis teleurstelde. 

 "Het is nooit makkelijk om uit te spelen en drie punten te behalen. Zeker niet in dit stadion met dit publiek", opent hij bij ESPN. "We werkten heel goed in de eerste helft en in de tweede helft worstelden we een beetje. Het is nooit makkelijk om uit te winnen, dus het was een lastige wedstrijd."

Zelf kijkt hij terug op een goede wedstrijd. "Ik denk dat ik een goede eerste helft had, met een aantal goede balaanrakingen. De tweede helft was niet zo goed als de eerste, maar ik probeer alles te doen voor het team wat ik kan. De eerste helft was beter dan de tweede, maar de inzet is altijd daar."

Zijn positie als derde spits was zwaar voor hem. "Natuurlijk. Het is mijn mentaliteit om altijd ready te zijn voor dit soort situaties, als de coach mij nodig heeft. Honderd procent klaar zijn. Het is best lastig geweest voor mij in deze positie met Santi en Ayase. Maar ik zal altijd klaar zijn en wachten op mijn kans en er het beste uithalen."

Lees meer:
0 reacties
Agenda
zo
30/03
FC Utrecht
12:15
SC Heerenveen
zo
6/04
Go Ahead Eagles
14:30
FC Utrecht
zo
13/04
FC Utrecht
12:15
FC Groningen
zo
20/04
FC Utrecht
12:15
Ajax
vr
25/04
RKC Waalwijk
18:45
FC Utrecht
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
1 Ajax 26 35 64
2 PSV 26 48 58
3 FC Utrecht 26 7 49
4 Feyenoord 25 25 47
5 FC Twente 26 15 46
6 AZ 25 16 44
7 Go Ahead Eagles 26 7 44
Bekijk de hele stand