Brouwer baalt van eigen optreden: "Dan ben je deze situatie voor"

Michael Brouwer bij FC Utrecht
Michael Brouwer bij FC Utrecht Foto: © Pro Shots

FC Utrecht is na de 0-2 nederlaag tegen Genk definitief uitgeschakeld in de Europa League. Met slechts één punt uit zeven wedstrijden staat de ploeg op een teleurstellende 34ste plaats. Doelman Michael Brouwer, die Vasilios Barkas verving onder de lat, baalt van de roemloze aftocht.

"Dat we er roemloos uitgaan, is doodzonde", vertelt Brouwer na afloop bij ESPN. Bij de openingstreffer zag de keeper er niet goed uit, al wees hij ook op een mogelijke overtreding. "Ik hoorde net dat de eerste goal hinderlijk buitenspel is. Ik zag de bal heel laat." Toch neemt Brouwer zelf verantwoordelijkheid. "Ik moet de corner hebben en niet wegboksen. Dan ben je deze situatie voor."

Later kreeg FC Utrecht ook nog een strafschop tegen, die werd benut. Ondanks de uitschakeling kijkt Brouwer persoonlijk niet alleen met teleurstelling terug. "Het was wel één van de redenen dat ik hierheen ben gegaan. Dat ik daar dan drie wedstrijden in speel, is prachtig."

Zet in op FC Utrecht tegen Feyenoord!

FC Utrecht speelt zondag de thuiswedstrijd tegen Feyenoord. Zet € 10 in op de wedstrijd en krijg € 50 aan Free Bets bij BetMGM! (Bonus 24+)

Lees meer:
0 reacties