"Boze en teleurgestelde Van Seumeren kan niet zonder FC Utrecht"

Na de rellen die plaatsvonden rondom de wedstrijd FC Utrecht-Go Ahead Eagles was Frans van Seumeren boos en teleurgesteld. Toch wil de eigenaar van de club uit Utrecht niet opstappen.
"Zullen ze daar echt hebben gedacht dat hij het bijltje er bij neergooit?", begint gast Leon ten Voorde in de AD Voetbalpodcast. "Frans van Seumeren is natuurlijk een emotionele man als het om FC Utrecht gaat. Hij is enorm begaan met de club, hij heeft er alles voor over. Naast zijn vrouw is dat zijn grote liefde. Maar uiteindelijk doet hij dingen uit emotie. Hij kan gewoon niet zonder FC Utrecht. Ik geloof zeker dat hij er enorm mee heeft gezeten en mee zit en dat hij heeft gedacht 'ik wil dit niet meer'. Maar uiteindelijk keer je altijd bij je grote liefde weer terug."
"Hij is natuurlijk ook boos over de straf", haakt presentator Etienne Verhoef in. "Dat Utrecht één wedstrijd moet spelen zonder publiek. Sjoerd (Mossou red.) heeft ook al uitgelegd dat je niet de grote groep moet aanpakken maar juist de daders aan. Maar hij voelt zich ook in de steek gelaten door de politiek en de supporters."
"Het is ook natuurlijk een beetje een pressie-middel", gaat Ten Voorde verder. "Utrecht zonder Van Seumeren, je kan wel invullen wat er dan gaat gebeuren. Dat wil de stad en de supporters ook niet. Dus hij is wel echt boos. Maar om dan Utrecht helemaal in de steek te laten is weer een stap te ver." "Het is wel goed dat een eigenaar of een geldschieter zich zo uitspreekt", haakt Verhoef vervolgens in. "Dat kan misschien de grote en de kleine groep aanspreken."
"Dat is ook een beetje waar de winst moet komen te liggen", gaat Ten Voorde verder. "Dat er een hoop supporters zich achter de oren gaan krabben en denken dat het grote gevolgen kan hebben als Van Seumeren ermee stopt. Hopelijk is dat de grote winst van alle rellen, dat ook de relschoppers zelf denken dat ze te ver zijn gegaan. Zijn emotie is oprecht, maar ik geloof niet dat hij gaat stoppen. Hij weet ook wat de gevolgen zijn en zijn liefde voor Utrecht is te groot."
Cathline: "Het voelde alsof alles en iedereen mij tegenwerkte"
FC Utrecht aangepakt na nederlaag tegen NEC: "Joh, sodemieter op"
Jacob Mulenga in FC Utrecht-staf: "Jordy Zuidam had een plan"
Ohio wordt hard aangepakt: "Technisch gezien totaal ongeschikt"
Sébastien Haller krijgt kritiek: "Niet het gehoopte instant succes"
Oud-speler FC Utrecht sloeg Louis van Gaal: "Toen barstte de bom"
"Ik kan me voorstellen dat Janssen er soms helemaal gek van werd"
Iqbal: "Er zijn grotere problemen dan een voetbalwedstrijd"
FC Utrecht te soft onder Jans? "Dat is een andere mentaliteit"
Foeke Booy krijgt nieuwe functie bij Almere City: "Ideale mix"
Jans krijgt flinke kritiek: "Trainers zijn soms stiervervelend"
Celtic stapt naar de politie na hilarische actie van Vaclav Cerny
Nijhuis reageert op dwalende KNVB: "Het komt ook door de VAR"
Kuijt is boos: "Alles wat ik zeg, zal tegen me gebruikt worden"
Wie pakt plek 3? Resterende programma's FC Utrecht & concurrenten
Koevermans deelt compliment uit: "Dat wordt nog weleens onderschat"
Advocaat kan naar Engelse club: "Een staflid moet gepraat hebben"
Willem van Hanegem duidelijk: "Zij gaan FC Utrecht nog passeren"
Jans na zeperd: "Soms staat er te veel spanning op een wedstrijd"
Van Schaik slaat terug naar Jans: "Moet de zaken niet verdraaien"
FC Utrecht op rapport: Eén uitblinker bij verliespartij tegen NEC
NEC-doelpuntenmaker: "Ik zeg weleens: trap iemand over de zijlijn"
Samenvatting: FC Utrecht laat het liggen tegen NEC en gaat onderuit
Toornstra: "Pas na de penalty brengen we energie in de wedstrijd"
Jans verklaart probleem: "Het is kennelijk ook wie wij zijn"
Viergever: "Echt niet zo dat we niet alles geven, we niet willen"
Didden hard na FC Utrecht-nederlaag: "Zoiets mag absoluut niet"
NEC-doelman krijgt complimenten: "Normaal gaat zo'n bal er in"
Jans steekt Farioli hart onder de riem: "Zo wil ik ook zijn"
FC Utrecht Vrouwen knokt zich naar gelijkspel tegen koploper Ajax

FC Utrecht aangepakt na nederlaag tegen NEC: "Joh, sodemieter op"

"Ik kan me voorstellen dat Janssen er soms helemaal gek van werd"

Iqbal: "Er zijn grotere problemen dan een voetbalwedstrijd"

Celtic stapt naar de politie na hilarische actie van Vaclav Cerny

Samenvatting: FC Utrecht laat het liggen tegen NEC en gaat onderuit

Jans: "Van Schaik heeft ons op scherp gezet met zijn bananenschil"
