Booth over transfer: "Ik denk dat het voor mij een stap omhoog is"

Taylor Booth verruilde FC Utrecht deze winter voor FC Twente. Afgelopen weekend maakte de Amerikaan zijn debuut voor de ploeg uit Enschede. Booth ziet zijn transfer naar FC Twente als een stap omhoog.

"Ik ben erg blij om hier te zijn", vertelt de aanvaller bij 1Twente Enschede. "Ik heb nu drie jaar tegen de club gespeeld. Ik weet dat het een grote club is met hele goede fans en dat het elk jaar Europees voetbal speelt. Ik denk dat het voor mij een stap omhoog is."

Booth vertelt verder: "De kans krijgen om Europees voetbal te spelen is iets wat ik nog niet heb gedaan in mijn carrière, dus het is zeker iets waar ik naar uitkijk." De 23-jarige aanvaller maakte zijn transfer niet voor niets. Hij heeft zijn pijlen gericht op het WK in eigen land. "Het WK is een groot doel van mij. Ik heb het in mijn achterhoofd. Ik denk dat spelen voor Twente me in een goede positie brengt om de coach te laten zien waar ik toe in staat ben."

"Uiteindelijk is het zijn beslissing of hij me kiest of niet", doelt Booth op bondscoach Mauricio Pochettino. De Amerikaan weet hoe fanatiek de fans van FC Twente zijn. "Ik heb de afgelopen drie jaar aan de andere kant van de fans gestaan. Het is een erg vijandige omgeving. Ik kijk er zeker naar uit om de fans achter me te hebben. Hopelijk kan ik ze laten genieten van goed voetbal. Het is een droom van me om mijn eerste doelpunt voor hen te maken. Ik hoop dat we er allebei van genieten."

Lees meer:
0 reacties
Agenda
zo
30/03
FC Utrecht
12:15
SC Heerenveen
zo
6/04
Go Ahead Eagles
14:30
FC Utrecht
zo
13/04
FC Utrecht
12:15
FC Groningen
zo
20/04
FC Utrecht
12:15
Ajax
vr
25/04
RKC Waalwijk
18:45
FC Utrecht
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
1 Ajax 26 35 64
2 PSV 26 48 58
3 FC Utrecht 26 7 49
4 Feyenoord 25 25 47
5 FC Twente 26 15 46
6 AZ 25 16 44
7 Go Ahead Eagles 26 7 44
Bekijk de hele stand