Bas Dost heeft breukje in voet: "Eerste instantie niet gezien"

Bas Dost
Bas Dost Foto: © Pro Shots

Bas Dost heeft in een interview met Voetbal International een opmerkelijke uitspraak gedaan. De aanvaller, die zondag in het duel met NEC na 55 minuten in het veld kwam voor Zakaria Labyad, blijkt niet geheel topfit te zijn.

Tegenover Voetbal International geeft de boomlange aanvaller dan ook aan, terwijl hij zijn kous laat zakken: "Daar zit een breukje. Die was in eerste instantie niet gezien. Elke keer als ik een bal trapte, deed het pijn. Nu ben ik herstellende. Een spuit erin, inderdaad. Praat me er maar niet van. Vandaag was even doorbijten. Maar ik heb het er graag voor over", besluit hij.

Met nog negen duels te gaan in de competitie en de recente uitschakeling in de beker gaat FC Utrecht een ogenschijnlijk anoniem slot van het seizoen tegemoet. Toch moet de ploeg focus houden, want de play-offs liggen nog wel binnen handbereik, waardoor er wellicht toch nog een klein feestje kan worden gevierd in de Domstad.

Lees meer:
0 reacties
Laatste reacties
Stand
# Team GS DS P
4 AZ 34 33 67
5 FC Twente 34 39 64
6 Sparta Rotterdam 34 23 59
7 FC Utrecht 34 5 54
8 SC Heerenveen 34 -6 46
9 RKC Waalwijk 34 -14 41
10 Vitesse 34 -5 40
Bekijk de hele stand