Barkas krijgt complimenten: "Die had een gouwe pik tegen PSV"

Vasilis Barkas
Vasilis Barkas Foto: © BSR Agency

Vasilis Barkas heeft met zijn optreden tegen PSV flink indruk gemaakt. De doelman van FC Utrecht had meerdere krachtige reddingen in huis en hield zijn ploeg daarmee op de been in het 2-2 gelijke spel.

Voor John van Loen redenen genoeg om Barkas op te nemen in zijn Elftal van de Week. "Vasilis Barkas van FC Utrecht staat natuurlijk op doel", zegt de voormalig FC Utrecht-speler in De Telegraaf. "Die had wat ze noemen een gouwe pik tegen PSV. Die jongen zie ik vaak keepen natuurlijk."

"Die staat met die lange armen en benen te bewegen, verblikt of verbloost niet en ondertussen houdt-ie er 15 voor je tegen in Eindhoven. Dankzij hem bleef het 2-2. Zo’n belangrijke rol vervult hij heel vaak", ziet Van Loen. De voormalig voetballer is ook lovend over Mike van der Hoorn, die de 1-1 maakte.

"Mike van der Hoorn is zo stabiel bij FC Utrecht. Heel simpel, heel rustig. Daar hou ik wel van. Dat hij dan zo die 1-1 binnenkopt bij PSV, gun je hem ook. Hij ziet het goed verdedigend, haalt er een heleboel gevaarlijke momenten en counters uit, maar heeft ook een goede trap. En kan goed koppen", aldus Van Loen.

Zet in op FC Utrecht tegen KRC Genk!

FC Utrecht speelt donderdag in de Europa League tegen KRC Genk. Zet € 10 in op de wedstrijd en krijg € 50 aan Free Bets bij BetMGM! (Bonus 24+)

Lees meer:
0 reacties