Anthony Correia aangesteld: "Hij was al in beeld bij Jong Utrecht"

Anthony Correia in De Galgenwaard
Anthony Correia in De Galgenwaard Foto: © BSR Agency

FC Utrecht maakte onlangs bekend dat Anthony Correia vanaf volgend seizoen de hoofdtrainer is. De aanstelling van de oefenmeester komt niet zomaar uit de lucht vallen, want Correia stond al langer op de radar in de Domstad.

"Correia is in beeld geweest bij Jong FC Utrecht en dat was één van de voornaamste redenen", begint Gerling in de podcast De strijd gaat beginnen. "Dus FC Utrecht hield hem al in de gaten. Dan vraag je je af wat er is gebeurd tussen het moment dat hij bij Jong Utrecht in beeld kwam en nu."

"Nou, hij is trainer geworden van Telstar, gepromoveerd met Telstar en nu is hij dik in de race om in de Eredivisie te blijven, met een zeer beperkt budget", gaat hij verder. "In de periode dat FC Utrecht is gaan volgen kun je niet zeggen dat hij het slecht heeft gedaan."

"Wanneer ik wist dat het Correia ging worden? Misschien een week voordat het officieel werd", vervolgt de FC Utrecht-watcher van het Algemeen Dagblad. "Dan is het wachten op het moment dat het gaat gebeuren. Ik was een beetje bang dat dat na de wedstrijd tegen Telstar zou zijn, maar dat gebeurde niet."

"Toen werd het zondag ook nog geroepen, maar het werd het begin van de week. Ik vond Danny Buijs ook geen gekke gedachte, overigens. En ik sluit ook zeker niet uit dat er ook gesproken is met Buijs. Volgens mij is hij veel interessanter geweest dan Maurice Steijn", aldus Gerling.

Lees meer:
0 reacties