'Als ik die Pool geweest was, had ik hem voor zijn bek geslagen''

FC Utrecht greep zondagavond naast de beker. Er werd met 2-1 verloren van Feyenoord. Vooral achterin rommelde het bij Utrecht. Johan Derksen was niet te spreken over doelman Filip Bednarek en verdediger Ramon Leeuwin.

Bij het doelpunt van Michiel Kramer ging het mis. "Leeuwin staat gewoon niemand te dekken! Het is te gek voor woorden. Bij De Graafschap een paar dagen eerder precies hetzelfde", aldus Derksen in Voetbal Inside. "Leeuwin heeft een wanprestatie geleverd. Dan gaat hij ook nog in het openbaar die keeper, die arme jongen heeft niet meer talent, tot de orde roepen."

Leeuwin corrigeerde de doelman in het veld door middel van een lichte beuk. "Ik vind dat dit veel te weinig gebeurt”, aldus Gertjan Verbeek, die ook aan tafel zat. "We hebben het altijd over zoeken naar een persoonlijkheid. Een persoonlijkheid zegt waar het op staat."

Derksen was het hier niet mee eens. "Maar een persoonlijkheid moet je niet verwarren met een vernederende actie tegenover een medespeler. Als ik die Pool geweest was, had ik uitgehaald en hem voor zijn bek geslagen", aldus de vaste tafelheer van Voetbal Inside.

Lees meer: