Aaronson positief over versterking: "Goed dat we hem erbij krijgen"

Paxten Aaronson
Paxten Aaronson Foto: © BSR Agency

Paxten Aaronson denkt dat FC Utrecht veel kan hebben aan versterking Milano Jonathans. Dat laat hij weten in een gesprek met De Telegraaf.

Aaronson kan nog niet veel vertellen over Milano Jonathans, die de overstap maakt van Vitesse naar de Domstad. Aaronson heeft in Arnhem nog heel even met hem gespeeld. “Hij is een goede jongen. Ik heb niet heel lang met hem samengespeeld, want hij kwam terug van een knieblessure. Alleen in mijn laatste maand bij Vitesse heb ik samen met hem op het veld gestaan.”

Hij denkt dan ook dat Jonathans een meerwaarde kan zijn voor FC Utrecht. Hij is een goede jongen en een heel getalenteerde speler, die het heel goed heeft gedaan bij Vitesse in de eerste seizoenshelft. Het is goed dat we hem erbij krijgen.”

Zet in op FC Utrecht tegen KRC Genk!

FC Utrecht speelt donderdag in de Europa League tegen KRC Genk. Zet € 10 in op de wedstrijd en krijg € 50 aan Free Bets bij BetMGM! (Bonus 24+)

Lees meer:
0 reacties