4 FC Utrecht-fans opgepakt; politie op zoek naar meer verdachten

FC Utrecht-fans in het uitvak bij SC Freiburg
FC Utrecht-fans in het uitvak bij SC Freiburg Foto: © BSR Agency

Vier FC Utrecht supporters zijn de afgelopen week aangehouden. De supporters worden verantwoordelijk gehouden voor het plegen van openlijk geweld na het duel van FC Utrecht met Olympique Lyon. 

Daar maakt het Algemeen Dagblad melding van. Na het duel met de Franse topclub ging het mis. Volgens probeerde een groep FC Utrecht-supporters de tunneldeuren door te komen, waar op dat moment de Lyon-fans door vertrokken. "Dit is ten laste gelegd als openlijk geweld tegen goederen. De politie sprak de groep aan, waarna de supporters zich tegen de politie keerden", schrijft de politie.

Ook is er aangifte gedaan van mishandeling en openlijk geweld. De politie heeft ook nog andere verdachten in het vizier. De aangehouden verdachten krijgen een stadionverbod. 

De politie vindt het geweld ongehoord. "De verhoudingen met supporters zijn over het algemeen goed. De politie heeft zelfs een speciale supporters begeleiders groep die veel contact heeft met supporters en inzet op verbinding en onderlinge verhoudingen".

Lees meer:
0 reacties